BLACK&WOOD HOUSE

Projekt jest domem pełniącym podwójną rolę: z jednej strony jest rezydencją rodzinną, a z drugiej przestrzenią wydarzeń i wystaw artystycznych. W propozycji wykorzystano spadek działki, parter na wysokości ogrodu oraz piętro tworzące patio na poddaszu.

natural harmoni

ART HOTEL TKACKA

m. Gdańsk

Przedstawiamy Naszą Nową Realizacje w centrum Starego Miasta Gdańska przy ulicy Tkackiej. Bezpośrednie sąsiedztwo Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych -było inspiracja do stworzenia Hotelu ,w którym motywem przewodnim jest sztuka . To ona dopełnia wnętrza , wywołuje emocje , nadaje indywidualnego charakteru

Strefa wejściowa hotelu , z recepcją w roli głównej. To ona jest sercem i najważniejszym miejscem hotelu. Zastosowanie materiałów takich jak -mikrocement, wapień, naturalny kamień nadają wnętrzu niepowtarzalny i unikalny charakter.

LUKSUSOWY DOM
m. Berlin

Minimalistyczną architekturę można scharakteryzować jako – sprowadzenie budynku do jego najbardziej minimalistycznej formy, funkcji i istoty. Realizacja składa się z prostych elementów geometrii przestrzeni. Proste formy, otwarte plany pięter, minimalne ściany wewnętrze, skromne powierzchnie do przechowywania oraz nacisk na widoki i światło dzienne to cechy charakterystyczne projektu.

Forget mediocre less is more.

Projektowanie w stylistyce minimalizmu jest dla naszej pracowni robieniem czegoś wielkiego. Wykorzystujemy doskonałe rzemiosło, które przejawia się w realizacjach. Skupiamy się na wykorzystaniu prostych materiałów takich jak stal, beton, kamień czy szkło. Wykorzystanie tych surowców do projektowania sprawia, że efektem są piękne przestrzenie.

Esencją projektowania jest połączenie natury i wnętrza tak aby osiągnąć równowagę między architekturą stworzoną przez człowieka a środowiskiem. Dzięki temu mamy większy wpływ na odbiór emocjonalny projektów.

It’s the garden with pool of your dreams.

Skondensowanie treści i formy, sprowadzenie do najbardziej podstawowego poziomu sprawia, że odkrywamy co tak naprawdę istotne jest w projektowaniu minimalistycznej architektury.
Naszym zdaniem minimalistyczny design to integracja czystych smukłych linii z powtarzalnością dla porządku i ujednolicenia formy.

APARTAMENT - NADMORSKI
m. Gdańsk

Wystrój w stylu industrialnym łączy elegancką nowoczesność i urok starego świata z organicznym, żywym klimatem, tworząc idealną grę kontrastów. Styl ten czerpie inspiracje ze starych magazynów, fabryk oraz konstrukcji przemysłowych. Pomimo swojej prostoty i minimalistycznych rozwiązań projektowych, styl industrialny tworzy odważną deklarację. Zestawienie współczesnego i przestarzałego czasu tworzy świetne i przemyślane zestawienie.

W naszych rozwiązaniach chodzi o oddanie surowego, niedokończonego wyglądu do najbardziej starannie zaprojektowanego domu. Projekt kładzie nacisk na wykorzystanie naturalnych, surowych wykończeń i materiałów. Składa się głównie z neutralnych odcieni i materiałów, które skupiają się na unikalnych fakturach. Kształty stosowane w realizacji składają się głównie z kwadratowych linii i blokowych kształtów, które promują użytkową spójność w ogólnym wyglądzie wnętrz. Stymulują estetyczne wrażenia i wchodzą w interakcje z użytkownikami.

Nasze rozwiązania mają dzięki oświetleniu, dekorom i meblom niepowtarzalny styl, który oddziaływuje na emocje użytkownika. Nasza realizacja w stylu industrialnym dała rozwiązanie nie tylko nowoczesnego wnętrza ale również domowego ciepła.

Every detail is important.

APARTAMENT NEPTUN PARK
m. Gdańsk

Czerń i biel. Odpowiedź dla fanów monochromatycznych rozwiązań. Użycie koloru czarnego tworzy centralny punkt koloru, który ugruntowuje, zakotwicza i dodaje wyrafinowany wygląd do pokoju. Biel odpowiada za ukojenie i harmonię wnętrza. Połączenie tych barw daje bezapelacyjnie elegancki styl.

Umiejętne zastosowanie koloru czarnego służy jako kontur, który wyznacza określone strefy mieszkania i skupia uwagę na wybranych przedmIotach. Nieskazitelna biel jest pięknym podkładem dla dzieł sztuki, które w stylu Black and White odgrywają główną rolę. To one oddziaływują na emocje – pobudzają, koją, zastanawiają. Daje to klucz do unikatowości i możliwości wrażania siebie.

Only the finest black and white.

CZĘŚCI WSPÓLNE W ZABUDOWIE WIELORODZINNEJ BULVAR
m. Gdańsk

Projekt realizowany w klimacie art style. Częścią reprezentatywną całej inwestycji jest Lobby – możemy w nim zobaczyć nowoczesne meble i dekoracje prezentujące naturalne materiały, neutralne lub ziemiste kolory. Współczesny styl jest jednocześnie uspokajający i radosny. Jest usiany elementami architektonicznymi, detalami dekoracyjnymi, dbałością o odważne skale i zwięzłą paletą kolorów, aby stworzyć ciepłą przestrzeń.

charakter narracji wnętrz

Staranny dobór materiałów i nieszablonowe pomysły stworzyły niepowtarzalną tożsamość wnętrza

Strefa wypoczynkowa
chill.

Strefa wypoczynkowa w zabudowie wielorodzinnej. Projekt podzieliliśmy na zamkniętą strefę lounge oraz przytulne patio w otoczeniu roślinności dla odpoczynku na świeżym powietrzu.

W naszych projektach prostota, czysta linia oraz gra na fakturze mają podstawowe znaczenie w osiągnięciu idealnie wyważonego projektu w stylu współczesnym. Główną zasadą, która przejawia się w naszych rozwiązaniach to zwrócenie uwagi na silne przywiązanie do nowoczesnej prostoty. Elegancka paleta barw, wysublimowane połączenie odcieni klasycznej czerni, eleganckiego brązu i szlachetnego mosiądzu w połączeniu z białym wielkoformatowym spiekiem kwarcowym. W ciągach wspólnych podkreślają wysoką klasę inwestycji.

Realizacja projektu miała na celu wprowadzenie ziemistych akcentów kolorystycznych jako podstawę do wyrazistych dzieł sztuki i obiektów o większej osobowości. Sztuka we wnętrzu to coś więcej niż dekoracje. Daje poczucie unikalności poprzez wprowadzenie elementów niepowtarzalnych i wyjątkowych. Sztuka rozwija, inspiruje, budzi emocje. Jest środkiem, który pomaga osiągnąć harmonię między osobą, a otaczającym ją światem. Wyjątkowy charakter inwestycji zapewnia przestrzeń wspólna zaprojektowana z myślą o odpoczynku. We wnętrzu znajduje się kompleks wypoczynkowy z salą klubową, salą kinową, spa, saunami oraz siłownią. Prywatna strefa klubowa z salą fitness oraz saunami.

Committed to gym interior quality.

Projekt nowoczesnych, przestronnych wnętrz od reprezentacyjnego lobby, przez salę klubową z kinem po strefę relaksu to spełnienie oczekiwań mieszkańców. Dbałość o szczegóły wspólnego życia, zwracamy szczególną uwagę na sposób, w jaki użytkownicy wchodzą interakcję z przestrzenią i sobą nawzajem.

No one knows black and white interior like us.

BIURO LUXURY DESIGN / INTUO
m. Gdańsk

Nasza najnowsza i bardzo nam bliska realizacja: wspólne biuro naszej firmy oraz spółki INTUO Grupa Deweloperska. To nasza wizytówka i zarazem esencja naszego stylu: stonowane wnętrze o wyrazistej geometrii, które nie ucieka od kontrastów i łączy ekskluzywne wykończenia z industrialnymi akcentami.

Utrzymany w skali szarości projekt jest gustowny i funkcjonalny – tworzy przyjazną dla pracowników i klientów, ergonomiczną przestrzeń, która w nienachalny sposób prezentuje markę i wartości firmy. Opowiada o profesjonalizmie, kreatywności i prestiżu.

HOTEL NA STARYM MIEŚCIE
m. Gdańsk

Klimat Starego Miasta Gdańska sprzyja wypoczynkowi. Pośrodku Głównego Miasta, otoczony zabytkową architekturą powstał Sweet Suite Apart Hotel. Elewacja budynku wpisuje się w istniejącą historyczną zabudowę, jednak wnętrza umiejętnie przeplatają w sobie klimat starego miasta z nowoczesnymi formami. Całość dopełniają ekspresyjne dzieła sztuki.

We wnętrzach dominują monochromatyczne barwy, uzupełnione ciepłymi odcieniami brązów i beżu. Elementy wykończenia bazują na połączeniu wielu tekstur. Klasyczne elementy sztukaterii, tapicerowane ściany, draperie, przełamane są modernistycznymi przeszkleniami i abstrakcyjnymi obrazami. Każdy pokój projektowany był indywidualnie, w odpowiedzi na różnorodne upodobania przyszłych gości.

Biel w stylistyce glamour i chromowana metaloplastyka kontrastują z wnętrzami o bardziej męskim charakterze i ciemnych, przytłumionych barwach. Kameralny klimat wnętrz Sweet Suite Apart Hotel gwarantuje intymność i wypoczynek na najwyższym poziomie, w najbardziej malowniczej części Gdańska.

Unique hotel room.

REZYDENCJA
woj. pomorskie

Popularny styl Hampton łączy w sobie to, co najlepsze w klasycznych i rustykalnych dekoracjach domowych. Eleganckie i spokojne wnętrza z naturalnymi, jasnymi kolorami to znak rozpoznawczy amerykańskiego stylu nadmorskiego.

Wnętrza naszej realizacji są przestronne jasne i z wyrafinowanym, ale plażowym klimatem, który wydaje się prosty i uspokajający. 

Przeważa w nim lekki, przewiewny i naturalny klimat, który wprowadza atmosferę domu wakacyjnego.

less is more.

We take pride in superior styl hampton.

Kolory są ważną częścią wystroju. W letnim domu Hamptons chodzi o prostotę, a jednocześnie o chłodne kolory i nutę żywych, ciepłych tonów. Zachowanie elegancji i prostoty ma absolutne znaczenie dzięki rześkim bielom i kolorom, takim jak błękit morski.

Naturalne materiały, takie jak drewno, kamień, wiklina, trawa morska czy len, a także proste, klasyczne formy, miękkie linie, symetria, wszechobecne naturalne światło i przestrzeń.

RESTAURACJA BOSKO
m. Gdańsk

Nic dziwnego, że przestrzenie przemysłowe stały się popularne we wnętrzach ekskluzywnych restauracji. Budynki zostały do ​​tego stworzone z ogromnymi oknami zapewniającymi doskonałe oświetlenie, otwartymi planami pięter, które mogą pomieścić duże grupy. Charakterystyką przestrzeni w stylu loftowym są mocne akcenty przemysłowe, wyrazista czerń oraz dodatki w stylu czasów II rewolucji przemysłowej.

Trailblazing the restaurant is a home for the soul perfection.

Projekt wykorzystuje oryginalną cegłę i instalację techniczną obiektu – zestawia je z głębokimi tonami drewna oraz unikalną fakturą portugalskiej ceramiki. Kompozycji dopełniają delikatne szarości i mocne akcenty czerni. Utrzymane w stylu retro dekoracje łagodzą industrialny charakter wnętrza. W konsekwencji otrzymujemy przestrzeń ekskluzywną, a przy tym ciepłą i przyjazną.